O Nubo

Tworzenie naszych placówek NUBO rozpoczęliśmy od Klubów Dziecięcych mając świadomość, że świeżo upieczonym rodzicom przyda się dodatkowa pomoc w opiece nad ich pociechami. U nas miejsce znajdzie każde dziecko: pełnosprawne i z niepełnosprawnością, polskie i pochodzące z zagranicy, na co dzień osłuchane w języku polskim i takie, które z tym językiem mało ma do czynienia, z rodziny ateistycznej, katolickiej czy innego wyznania, białe i o innym kolorze skóry, mięsożerne, wegetariańskie oraz z dietami, kochające psy i uczulone na zwierzęcą sierść, uzdolnione plastycznie lub muzycznie, miłośnik książek i wspinaczki po drzewie, gałgan i urwis oraz maluch spokojny. Zapraszamy każdego z Was. Dla nas wszyscy jesteście wyjątkowi. 

Zwracamy uwagę na podstawowe i najważniejsze aspekty życia maluchów – począwszy od bezpieczeństwa, dobrej opieki, wszystkiego co pomaga najmłodszym w rozwoju skończywszy na tym co dla nas szczególnie ważne mianowicie dawaniu podopiecznym dużej ilości miłości, serca i opieki indywidualnej. Ponieważ w naszym zespole nie brakuje mam dzieci dużych i małych mieliśmy najlepszych doradców.

Z Klubów Dziecięcych przejdziemy płynnie do budowania Przedszkoli, by nasi podopieczni mogli rosnąć w środowisku, które znają, które lubią i które jest im bliskie. Dzięki temu między pierwszym rokiem życia, a pierwszym dniem szkoły maluchy nie będą zmuszone zmieniać ani miejsca pobytu, ani kolegów, ani opiekunek dzięki czemu nie poczują drastycznego przeskoku.

W naszych Klubach Dziecięcych używamy zabawek edukacyjnych i wysoko wyspecjalizowanej pomocy dydaktycznej ponieważ zależy nam, by przychodzące do nas dzieci uczyły się poprzez kreatywność, ciekawość świata i chęci poznania tego co ich otacza.

Kluby Dziecięce NUBO wpisane są do ewidencji systemu oświaty. Nadzór pedagogiczny nad przedszkolem sprawuje Łódzki Kurator Oświaty. Proces edukacyjny w przedszkolu realizowany jest zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego określoną przez Ministra Edukacji Narodowej.

Projekt Klubu Dziecięcego NUBO współfinansowany został ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.