Klub Malucha

Kluby Malucha to miejsce, w którym dziecko, do tej pory otoczone opieką głównie rodziców trafia w ręce początkowo obcych sobie osób.

Mając świadomość jak ważne dla niego są poczucie bezpieczeństwa i wewnętrzny spokój  od pierwszych dni staramy się swoich podopiecznych otoczyć najlepszą opieką, nie szczędzimy im ciepła i miłości mając czas, by przytulić każdego, zając się każdym smutkiem, poświęcić należytą uwagę każdej radości i pomóc we wszystkich trudnościach. Chcemy, by rodzice, po zamknięciu żłobkowych drzwi byli pewni, że zostawiają swoją ukochaną pociechę w najlepszych rękach, by po kilku godzinach odebrać ją pełniejszą o nowe doświadczenia, umiejętności, zawarte znajomości i fantastyczne przygody.

Poza zapewnieniem bezpieczeństwa i podstawowych warunków na najwyższym poziomie nasi podopieczni mogą dodatkowo rozwijać siebie poprzez zajęcia korekcyjno- ruchowe, muzyczno- taneczne, dogoterapie, zajęcia logopedyczne, spotkania teatralne i oczywiście różnego rodzaju atrakcyjne wyjścia, by lepiej poznać otaczający świat.

Chętni rodzice mogą umawiać się na indywidualne konsultacje z opiekunkami i opiekunami, by móc dopytać o rozwój swojego dziecka.

NUBO Klub Malucha oferują również dla rodziców wsparcie m.in. psychologów, spotkania z ciekawymi gośćmi i dodatkowe szkolenia.