Witaj w nubo!
Pozwól, że opowiemy Ci
troszkę o sobie.

“Ze wszystkich rzeczy najważniejsza jest
miłość”

Maria Montessori

Wiemy, jak ważne jest czułe i indywidualne podejście do każdego Malucha, dlatego w naszych placówkach uważność oraz troskę o dobro Dzieci stawiamy na pierwszym miejscu.

Nubo to nie tylko placówki, które oferują wysokiej jakości opiekę nad Maluchami do 3. roku życia.
To przede wszystkim miejsca, w których Dzieci mają możliwość rozwijania swojego potencjału dzięki zastosowaniu metod Montessori oraz Reggio Emilia.

W naszych placówkach priorytetem jest stworzenie przyjaznego, bezpiecznego i inspirującego środowiska dla dzieci. Pracownicy żłobka to wyszkolony, doświadczony i zgrany zespół opiekunek, które na codzień wspierają indywidualny rozwój każdego malucha.

W myśl pedagogiki Montessori, Maluchy są naturalnie zainteresowane odkrywaniem otaczającego ich świata i samodzielnym uczeniem się. Wszystkie nasze placówki wyposażone są w specjalnie zaprojektowane pomoce montessoriańskie, które pomagają Dzieciom rozwijać umiejętności sensoryczne, motoryczne oraz kognitywne. Dzieci mają swobodę wyboru działań i są zachęcane do samodzielnego eksplorowania i odkrywania.

Metoda Reggio Emilia skupia się na wartościach takich jak samo wyrażanie, współpraca i kreatywność. W żłobku Nubo Maluchy uczestniczą w różnorodnych aktywnościach artystycznych, muzycznych, teatralnych oraz ruchowych. Prace plastyczne, projekty grupowe i eksperymenty są częstym elementem codziennego programu, co stymuluje rozwój wyobraźni i kreatywności.

Dodatkowo, placówki Nubo dbają o holistyczny rozwój swoich podopiecznych, zapewniając zdrowe posiłki dostosowane do ich wieku oraz codzienną aktywność fizyczną. Personel naszych Żłobków i Klubów Malucha angażuje się w budowanie bliskiej relacji z rodzicami, aby wspólnie wspierać rozwój Dziecka.

W Żłobkach i Klubach Malucha Nubo Dzieci mają okazję do zabawy, nauki i odkrywania świata w atmosferze pełnej miłości, akceptacji i wsparcia. Kombinacja metod Montessori oraz Reggio Emilia tworzy inspirujące środowisko, które sprzyja rozwojowi Maluchów w pełnym zakresie ich potencjału.

Co nas wyróżnia?

  • Indywidualne podejście do każdego z Maluchów
  • Połączenie metod Montessori oraz Reggio Emilia
  • Propagowanie filozofii Rodzicielstwa Bliskości
  • Wyszkolony i starannie dobrany zespół opiekunek
  • Piękne, przestronne, nowoczesne wnętrza dopasowane do potrzeb Waszych pociech i zaprojektowane tak, aby ograniczyć przebodźcowanie Maluchów

Żłobki i Kluby Malucha Nubo to placówki, które zostały zaprojektowane specjalnie według najwyższych standardów oraz z uwzględnieniem potrzeb Dzieci. Dlatego przestrzenie naszych placówek to piękne, przemyślane, przestronne i neutralne w kolorystyce wnętrza dopasowane do wysokości dzieci tak, aby mogły swobodnie sięgać po wbrane przez siebie przedmioty oraz czuły się w nich swobodnie, pewnie i bezpiecznie.

Nasze Ciocie

Justyna Sagan

KOORDYNATORKA

Ciocia Marelnka

EKSPERTKA CZUŁOŚCI

Ciocia Ada

ANIMATORKA ZABAW I HARCÓW

Ciocia Kasia

EKSPERTKA UŚMIECHU

Bądź z nami
w kontakcie!

Placówki
T: 508 229 195
E: sekretariat@nubo.edu.pl

Koordynatorka
T: 511 318 141
E: dyrektor@nubo.edu.pl